Τι μας εκνευρίζει περισσότερο!

Πείτε ότι σας κατέβει στο κεφάλι!

Τι μας εκνευρίζει περισσότερο!

Δημοσίευσηαπό lost » 21 Ιούλ 2011, 23:48

Αγαπητέ k650 να με συγχωρήσεις για την πρωτοβουλία μου, αλλά αφού πήραμε την έγκριση του Administrator και βρίσκω πολύ ενδιαφέρον το θέμα, το ανοίγω γιατί είμαι φοβερά ανυπόμονη!

Και φυσικά θα αναφέρω ένα (το πρώτο, γιατί θα ακολουθήσουν κι άλλα!) από αυτά που με εκνευρίζουν πολύ!

Να μου τάζουν συγκεκριμένο φαγητό και να μη μου το φτιάχνουν τελικά! Ε, όχι βρε παιδιά να μου τάζουν τηγανητές πατάτες και να πηγαίνω σπίτι και να μην μυρίζει τηγανητή πατάτα! Καλά δε λέω? :D

Και γυρνώντας από τη δουλειά να έχω περάσει και μπροστά από μαγαζιά ή σπίτια, που μαγειρεύουν τηγανητές πατάτες και να λέω κουράγιο θα φτάσω σπιτάκι και θα απολαύσω τις δικές μου και να μπαίνω σπίτι και να έχει μπάμιες! Μπλιαξ..

Ε, όχι και τέτοια ήττα! :(
lost

Re: Τι μας εκνευρίζει περισσότερο!

Δημοσίευσηαπό Αλίκη » 23 Ιούλ 2011, 14:29

Xα χα! Ωραιο θεματακι βρηκατε!

Εμενα με τσακιζει να περπαταω στο πεζοδρομιο και ξαφνικα να μου ερχεται μια παγωμενη σταγονα νερου στο κεφαλι απο air condition! Mου πεταγεται η τριχα καγκελο! :x
Αλίκη

Δημοσίευσηαπό k650 » 26 Ιούλ 2011, 22:31

Κανένα πρόβλημα lost. Καλά έκανες και πήρες την πρωτοβουλία.

Εμένα με εκνευριζουν οι άνθρωποι που θεωρούν το περιβάλλον (εκτός από το σπίτι τους) απέραντο σκουπιδότοπο και ανοίγουν την πόρτα και αδειάζουν στεγνά όπου λάχει το γεμάτο με αποτσίγαρα σταχτοδοχείο του αυτοκινήτου τους.

Θα έπρεπε να υπάρχει πρόστιμο και να τιμωρούνται γι' αυτό και για πολλά άλλα παρόμοια.
k650

Δημοσίευσηαπό marios_521 » 02 Αύγ 2011, 09:35

Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι (επιτρέψτε μου τη λέξη, αλλά είναι η πιο κατάλληλη) "γκόμενες" που περνάνε το δρόμο χωρίς καν να γυρίσουν λίγο το κεφάλι να δουν αν τις πατήσεις, γιατί είναι σίγουρες ότι θα φρενάρεις και θα γελάς σαν ηλίθιος!

χα χα χα. Το κάνουν ακόμα και σε δρόμους με σχετικά μεγάλη κυκλοφορία!
marios_521

Δημοσίευσηαπό Αλίκη » 05 Αύγ 2011, 16:21

Μαριε καταλαβαινω τι εννοεις και θα συμφωνησω μαζι σου!

Καμια μερα αυτες οι κυριες που πανε πακετο με το υπεροπτικο υφακι τους θα την πατησουν, δηλαδη θα τις πατησει κανενας οδηγος που εντελως συμπτωματικα θα ειναι γυναικα! χαχαχαα! :lol:
Αλίκη

Δημοσίευσηαπό marios_521 » 05 Αύγ 2011, 18:16

Αλίκη έγραψε:Μαριε καταλαβαινω τι εννοεις και θα συμφωνησω μαζι σου!

Καμια μερα αυτες οι κυριες που πανε πακετο με το υπεροπτικο υφακι τους θα την πατησουν, δηλαδη θα τις πατησει κανενας οδηγος που εντελως συμπτωματικα θα ειναι γυναικα! χαχαχαα! :lol:

Νιώθω πολύ καλύτερα που ακούω κάτι τέτοιο από γυναίκα!
Περίμενα να βγουν οι άλλοι τυπάδες του φόρουμ και να ξεφωνίζαμε μαζί...
χααχαχαχα!
marios_521

Δημοσίευσηαπό lost » 21 Αύγ 2011, 02:42

Σωστήηηηηηηη.

Όπως βλέπεις Μάριε υπάρχουν αρκετές γυναίκες που δεν την παλεύουν με αυτές τις "περιπτωσάρες".
Και μη νομίζεις ότι έχει σχέση με "ζήλια" απέναντι στην ομορφιά τους. Για να καταλάβεις εγώ προσωπικά θαυμάζω τις ωραίες γυναίκες όταν τις βλέπω και μπράβο τους. Θα γυρίσω να τις κοιτάξω για να τις θαυμάσω κι όχι από ζήλια. Αλλά οι περιπτωσάρες είναι άλλη κατηγορία.

Κάτσε για να μην ξεφεύγω από το θέμα μας.

Θα ήθελα επίσης να προσθέσω ότι με εκνευρίζει να γυρνάω από διακοπές και να φεύγουν όλοι οι άλλοι και να μένω μόνη κι έρημη στην Αθήνα! :cry:
lost

Δημοσίευσηαπό marios_521 » 21 Αύγ 2011, 06:22

lost έγραψε:

Σωστήηηηηηηη.

Όπως βλέπεις Μάριε υπάρχουν αρκετές γυναίκες που δεν την παλεύουν με αυτές τις "περιπτωσάρες".
Και μη νομίζεις ότι έχει σχέση με "ζήλια" απέναντι στην ομορφιά τους. Για να καταλάβεις εγώ προσωπικά θαυμάζω τις ωραίες γυναίκες όταν τις βλέπω και μπράβο τους. Θα γυρίσω να τις κοιτάξω για να τις θαυμάσω κι όχι από ζήλια. Αλλά οι περιπτωσάρες είναι άλλη κατηγορία.

Κάτσε για να μην ξεφεύγω από το θέμα μας.

Θα ήθελα επίσης να προσθέσω ότι με εκνευρίζει να γυρνάω από διακοπές και να φεύγουν όλοι οι άλλοι και να μένω μόνη κι έρημη στην Αθήνα! :cry:

Κι εγώ θαυμάζω τις γυναίκες που θαυμάζουν τις ωραίες γυναίκες!
Είναι ιδιαίτερα ελκυστικό!
(άργησα να απαντήσω. Δεν ξέρω, αλλά δεν με μου έδειχνε ότι υπήρχε απάντηση στο θέμα)
marios_521

Δημοσίευσηαπό Έφη » 05 Σεπ 2011, 14:53

Ax...τί από όλα να πώ; (Αν και δεν είναι κατάλληλη περίοδος γιατί όλα μου φταίνε...).
Νομίζω ότι ένα από τα πράγματα που με ενοχλεί αρκετά περισσότερο από άλλα, είναι όταν ο άλλος δεν λέει ξεκάθαρα αυτό που θέλει να πει και το λέει με υπονοούμενα!
Αν βέβαια αυτό που θέλει να πει είναι θετικό κι απλά ντρέπεται να το πει, έχει μια γοητεία να το λέει με υπονοούμενα, αλλά όταν αυτό που θέλει να πει είναι αρνητικό, ή παρατήρηση, ή οτιδήποτε άλλο και το λέει με μισόλογα είναι φοβερά εκνευριστικό και κουραστικό!
Έφη

Επιστροφή στο Κουβέντα να γίνεται

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης