Θέατρο για παιδιά

Παραστάσεις, ηθοποιοί και σκηνοθέτες, εισιτήρια, σχόλια για θεατρικά έργα στην Ελλάδα

Θέατρο για παιδιά

Δημοσίευσηαπό stavroula » 09 Σεπ 2009, 23:38

“ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ”
Της Μαρίνας Μανδαλά.
Ένα “Συμπαντικό” παραμύθι που είναι αδύνατον να εξελιχθεί χωρίς την συμμετοχή των παιδιών!
Μία παράσταση που προσπαθεί να συναντήσει τα παιδιά στα όρια της θεατρικής πράξης συνδυάζοντας την αφήγηση, το παραμύθι και το θεατρικό παιχνίδι.

Από την ομαδα Περίπατος που αποτελείται από τους Μαρία Γεωργοπούλου ηθοποιός, Μαρίνα Μανδαλά ηθοποιός, Βασίλης Σπυρόπουλος ηθοποιός, Σταυρούλα Μανδαλά ηθοποιός, Αριστέα Γράβου σκηνογράφος, κώστας Μανιατόπουλος εικαστικός, Μαρία Βογιατζή χορογράφος θεατρολόγος.

Ο Περίπατος συνεργάζεται με την Party Events ...για περισσότερα στα παιδικά πάρτυ ;)
stavroula

Re: Θέατρο για παιδιά

Δημοσίευσηαπό lefteris » 14 Σεπ 2010, 17:00

Με το θέατρο δεν ασχολούμαι αλλά σου εύχομαι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
lefteris

Δημοσίευσηαπό Χριστίνα » 15 Σεπ 2010, 12:31

Σταυρούλα να σου ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου και καλή επιτυχία στις παραστάσεις σου.
Κοίταξα την ιστοσελίδα σου και χάρηκα γιατί κι εγώ ασχολούμαι με το θεατρικό παιχνίδι. Θα ενδιέφερε στην ομάδα σου η συνεργασία για μια μεγάλη θεατρική παράσταση νηπίων;
Χριστίνα

Δημοσίευσηαπό stavroula » 19 Σεπ 2010, 23:54

Ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές και για το ενδιαφέρον!
Χριστίνα θα με ενδιέφερε πολύ η συνεργασία μαζί σου, επικοινώνησε αν θέλεις μαζί μου στο: operipatos@gmail.com
stavroula

Δημοσίευσηαπό Χριστίνα » 20 Σεπ 2010, 00:44

Ελπίζω να συνεργαστούμε. Θα έρθω σύντομα σε επαφή μαζί σας.
Σχετικά με την παράσταση νηπίων μας ενδιαφέρει να γίνει κάπου το Πάσχα του 2011. Υπάρχει καλός χώρος για θέατρο και η οργάνωση πιστεύω να είναι άψογη.
Το μόνο που απομένει είναι οι καλοί συνεργάτες και ηθοποιοί!!
Χριστίνα

Επιστροφή στο Θέατρο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης